اصول اولیه خرید سیم گالوانیزه | مفتول گالوانیزه

از این مقطع فولادی برای تولید انواع گوناگون مفتول گالوانیزه، بسته بندی، قالب بندی و…. استفاده می شود. البته بیشترین کاربرد این نوع مفتول در امور ساختمان سازی و آرماتور بندی است که در ابتدا اشاره کردیم.

در پاسخ به سوال سیم مفتول گالوانیزه چیست باید گفته شود مفتول گالوانیزه یا مفتول سفید، یک محصول فولادی است.

آن‌ها از این توری‌های فلزی برای ساختن جداکننده‌های مختلف بهره می‌برند و با آن‌ها درگاه‌ها و بخش‌های زیبایی را می‌سازند.

مرکزآهن روزانه فروش ویژه سیم گالوانیزه را در سایت و شبکه های اجتماعی مرکزآهن منتشر می کند.جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

در گابیون بندی رودخانه استفاده از سنگ‌های مستحکمی که در برابر فشار آب مقاوم باشند و عاری بودن سطح زیر توری از پوشش‌های گیاهی و گل و لای اهمیت دارد.

نمونه‌های مختلفی از توری در ساختار و کاربردهای متنوع وجود دارند که عبارتند از:

لینکی که به دنبال آن هستید ممکن از خراب شده باشد یا صفحه ممکن است پاک شده باشد.

برای پوشش دادن سطح فولاد در این روش تولید از جریان الکتریکی استفاده می شود. در این روش تولید با کمک آبکاری به وسیله ی برق فلز روی را با فرایند الکترولیز کردن بر سطح فولاد قرار می دهند.

پیش از شروع بحث درباره کاربرد و ویژگی‌ها، ابتدا باید بگوییم که توری گابیون چیست. از زمان‌های قدیم، در مصر، تورسنگ را به شکل یک سبد استوانه‌ای شکل بدون ته می‌ساختند. سپس آن ‌را از خاک پر میکردند و از آن برای جان پناه یا مهار طغیان رودخانه نیل، استفاده می‌کردند. در آن زمان به این کار ”سله ‌اندازی” می‌گفتند و این اصطلاح هنوز هم تقریبا رایج است.

این عمل در دمای ۸۰۰ الی ۹۰۰ درجه فارنهایت انجام می شود و به آن بازپخت نیز گفته می شود .

مفتول سفید کاربرد زیادی در بستن توری رابیتس دارد. ساده‌ترین موارد به کارگیری آن در ساخت وسایل تزیینی، ایجاد حصار در مرغداری‌ها و سالن‌های پرورش طیور، گل فروشی‌ها و مواردی مانند آن می‌باشد.

طبق قوانین محیط زیستی ایالات متحده, بکار بردن سرب در فرآیندها مجاز نیست. اما این میزان سرب خطر زیادی ندارد. جهت گالوانیزه کردن جزئیات بیشتر ورق فولادی و یا تولید ورق گالوانیزه می توان آنرا باز کرده و به شکل پیوسه وارد مواد مذاب کرد.

دقت کنید که ضخامت توری گالوانیزه مورد نظر شما باید بر اساس شرایطی تعیین شود که به دنبال استفاده از آن هستید.

از طریق مطالب فوق می‌توانید هوشمندانه نوع گرم و سرد و نرم و سخت آن را تهیه نمایید. اگر می‌خواهید به راحتی این محصول را تهیه کرده و با قیمتی مقرون‌به‌صرفه‌تر آن را خریداری نمایید، می‌توانید شهر مفتول را انتخاب کنید. برای خرید از شهرمفتول با شماره 54483_021 تماس حاصل فرمایید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *