سفارش طراحی وب سایت

سپس یک هفته به کارفرما فرصت داده میشود تا آموخته های خود را روی یک فضای آزمایشی با سایت تمرین کند. همچنین امکان انتقال اطلاعات اصلی روی سایت نمونه وجود دارد.

چاپار شاید شما هم ایده طراحی سایت را در سر داشته باشید و بخواهید در یک سایت آن را با توجه به نمونه کارها نمایش دهید.

امکانات طراحی سایت لوازم یدکی باید با توجه به نیازهای کاربران صورت گیرد. قبل از آنکه طراحی فروشگاه لوازم یدکی را شروع کنید به این سوالات پاسخ دهید مشتریان شما زمانی که وارد مغازه می شوند چه درخواست هایی دارند.

سایت توریسم فضایی که به معرفی نقاط مختلف یک شهر یا کشور می پردازد و با تاثیر بر صنعت توریسم راه اندازی می شود. یک سایت توریسم به عنوان یک منبع آنلاین کاربران را با نقاط توریستی آشنا می کند و حتی می تواند بخشی از سفرو تجربه های کسب شده را برای دیگران داشته باشد.

امکان درج مقالات در وب سایت با امکان دسته بندی به صورت نامحدود

ابزاری که هر آنچه برای طراحی و توسعه یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی لازم دارید را در یک بسته به شما ارائه می‌دهد. سرویس پرتال چگونه کار می کند؟ پرتال سامانه ای برای ساخت وب‌سایت، فروشگاه اینترنتی و وبلاگ است، پس از ثبت نام در پرتال شما محیطی برای مدیریت وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود خواهید داشت و در هر زمان و هر کجا با استفاده از اینترنت امکان استفاده، مشاهده و ایجاد تغییرات در وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی برای شما فراهم خواهد بود.

لطفا یک آدرس ایمیل وارد نمایید لطفا یک آدرس ایمیل معتبر وارد نمایید نظر:

هر سایتی بر اساس هدفی که برای آن راه اندازی توضیحات بیشتر می شود نیاز به امکاناتی مشخص دارد تا بتواند نیاز های مخاطب خود را بر آورده کند.

و باید کلی از حجم اینترنت شان را برای بازدید از سایت شما هدر بدهند و همین موضوع باعث کاهش و از دست رفتن کاربران سایت خواهد شد.

- قابلیت ایجاد تعداد نامحدود شاخه و زیر شاخه با امکان درج تصویر همراه با داشتن صفحه بندی پویا

امکان فیلتر کردن محصولات بر اساس ویژگی های دلخواه محصولات مختلف

یک وب سایت قدرتمند، باعث می شود مشتریان را متقاعد کنید که برند شما دقیقاً همان چیزی است که آنها به آن نیاز دارند؛ قابل اعتماد، شفاف، با بالاترین کیفیت و حرفه ای. ما برند شما را متمایز می کنیم.

نمایش شبکه های اجتماعی مختلف بر روی سایت،افزودن شبکه اجتماعی جدید و مدیریت آن ها

دفترچه تلفن با امکان درج و مدیریت مخاطب. (با انتخاب سامانه پیام کوتاه نیاز به این ماژول نمی باشد)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *